Интернет-супермаркет украинских сладостей "Солодке" отзывы

Кондитерский интернет-магазин

Рейтинг: 5 из 5 (3 отзыва ), просмотров: 1132

Сервіс високий, ціни - низькі. Непереплутати

Олександр Волошин (Швейцария, Romoos) 19 мая, 2016 год Замовив два кілограма цукерок.
Дівчина на тому кінці телефону з дуже приємним голосом, хотів би вас запросити в кафе :)
Дуже сподобався магазин і сервіс, таких мало сьогодні, шо печально звичайно. Але принаймні магазин "Солодке" - це як деякий еталон, на який треба рівнятися іншим інтерне-магазинам, як по цінах так і по сервісу обслуговування.
Интернет-супермаркет украинских сладостей "Солодке" Ответ представителя Интернет-супермаркет украинских сладостей "Солодке" Дякуюємо, будемо прагнути обслуговувати вас ще краще.

Интересный ассортимент от украинских производителей

Андрей (Украина) 19 мая, 2016 год Интересный ассортимент от украинских производителей, был приятно удивлен качеством сервиса и самих сладостей 0 согласны, 0 не согласны
Интернет-супермаркет украинских сладостей "Солодке" Ответ представителя Интернет-супермаркет украинских сладостей "Солодке" За якість наших солодощів відповідає виробник, а от найкращих виробників обираємо ми!

Дуже зручно.

Гость (Украина) 19 мая, 2016 год Надзвичайно зручно, швидко, а головне, що тут консультують! 0 согласны, 0 не согласны
Интернет-супермаркет украинских сладостей "Солодке" Ответ представителя Интернет-супермаркет украинских сладостей "Солодке" Звертайтесь, консультуємо безкоштовно)

Интернет-супермаркет украинских сладостей "Солодке"

Інтернет-супермаркет українських солодощів Solodke.com.ua пропонує цукерки, печиво, мармелад, пряники, зефір, пастилу, халву та інші смаколики для ласунчиків з доставкою по всій Україні. В нас дуже зручно та вигідно купляти солодощі гуртом власникам...
, ,

Николаев, ул. Слободская 7-я , 70Б
Телефон: +380 66 424-00-48, +380 97 277-07-45, +380 63 012-27-45.

Продовольственные супермаркеты

Эко - маркет