Гімно а не інтернет. - Отзыв об Интернет провайдер PEOPLEnet

http://www.otzyvua.net/internet-provayder-peoplenet От Наталя, опубликован 5 сентября, 2016 год

Наталя 5 сентября, 2016 год Ніколи і нікому не пораджу цей інтернет!!!Поки працює то ще більш менш,як тільки починаються проблеми,можете сміло переключатись на іншого провайдера,бо вам ніхто не допоможе,в онлайн підтримці вам скажуть чекайте(так можна і місяць прочекати),а майстри тупо будуть вигадувати вам казочки,щоб до вас не прийти,мені підключати інтернет цілий місяць,уявляєте,людина каже завтра в 7 прийду,і не приходить ,трубку не бере,і так весь місяць,пусті обіцянки,потім ще почнуть хамити,і казати ну і що що у вас нема інтернету,маєте договір дзвоніть до підтримки,однимсловом відповідальності ноль ,хамство,пянствують на роботі,а оператори як завчені роботи,повторюють одні і ті ж фрази,я уже більше двох тижнів чекаю коли налагодять обірвану лінію,думаю що так і не дочекаюсь,не раджу нікому не робити таку помилку як я,ні за які гроші. 1 согласны, 0 не согласны

Гость (Украина, Київ) 29 декабря, 2016 год Перешел на Пиплнет с Интертелекома на тарифный план Супер безлимит в 2013 году. Скорость составляла до 500 Кбит/с. Чего ещё желать? Но постепенно и неукротимо скорость падала, на сегодня по ихнему спид-тесту в лучшем случае - 80 Кбит/с, а цены также неукротимо, но - вверх.
Т.е. сегодня #Пиплнет_интернета_нет + скайпа – нет, + телевидения - нет, + банкинга – нет и + 155 грн – нет. С удовольствием перейду к другому провайдеру. Ау, где ты есть? Меня устроит минимальная скорость 200 Кбит/с беспроводного интернета в Харьковской обл.

Интернет провайдер PEOPLEnet

Одно из важнейших преимуществ сети нового поколения (3G) — удобные и полезные услуги, которые получает клиент PEOPLEnet. Большой выбор сервисов позволяет потребителю собрать свою собственную «корзину» нужных ему функций —...

Интернет провайдеры

HomeNet интернет провйдер