Интернет-провайдер МегаПростир отзывы

Домашний интернет

Задоволені)

Гость (Украина, Київ) четверг, 15 февраля Ми підключалися разом із сусідами, вони іноді жаліються на швидкість чи ще на щось, але ми задоволені, ніяких наріканій. Головне що відео грузить без проблем, включаємо дітям мультики, а самі ввечері фільми дивимось. Задоволені) 0 согласны, 0 не согласны

Задоволен

Євген (Соединенные Штаты Америки, San Mateo) среда, 14 февраля Підключився одним з перших ще в 2014 році. З тих пір практично нічого не змінилося. Намагаються в ногу з часом рухатися. Мене влаштовує все 0 согласны, 0 не согласны

Положительный

Людмила (Украина) среда, 14 февраля Интернет вызывает положительные эмоции. Скорость хорошая, по телефону все расскажут и помогут 0 согласны, 0 не согласны

Нарешті!

Гость (Украина, Кременчук) вторник, 30 января Нарешті налагодили послугу, як підключились все було добре, потім став підвисати...Викликали майстра, все нам перепрошив і знову все літає. Взагалі інтернет хороший. 0 согласны, 0 не согласны

Якісний та вигідний

Руслан (Украина, Київ) воскресенье, 21 января Дуже рідко бувають технічні недоліки але більшість часу швидкість гарна та без перебоїв. 0 согласны, 0 не согласны

Чоткий нет

Гость (Украина, Київ) 17 января, 2018 год Нет чоткий, танки тягне, пінг до 50, все влаштовує. 0 согласны, 0 не согласны

Все отлино

Антон (Украина, Київ) 13 января, 2018 год Спасибо, все отлично! 0 согласны, 0 не согласны

Лукашевка ждала Вас!

Кристина (Украина, Харків) 5 января, 2018 год Наконец-то, мы уже подали заявку на подключение, не дождемся, очень ждем нормального провайдера, а то уже замучались с УкрТелекомом. Спасибо, что Вы все же решились нас подключить к цивилизации! 0 согласны, 0 не согласны

Вівсяники

Миколай (Украина, Київ) 29 декабря, 2017 год Дякую, ми довго чекали, довго вмовляли і нас підключити до нормального інтернету, і алілуя, нарешті ми на звязку...Дякую вам від щірого серця! 0 согласны, 0 не согласны

Куцая Балка, Олена

Гость (Украина, Кропивницький) 13 декабря, 2017 год Дякуємо Вам за підключення, ми Вас так довго чекали і нарешті! Все працює чудово, буду рекомендувати сусідам, щоб підключалися! 0 согласны, 0 не согласны

Задоволені МЕГАПРОСТІРОМ

Олена (Украина, Київ) 9 декабря, 2017 год Нас підключили, майстер ліз на кришу у дощ, але все підключили на висшому рівні, ми задоволені, працюємо в Інтернеті на чудовій швидкості. Даже компетентні майстри.
Достоинства:
  1. Підключення, майстри, швидкість
Недостатки:
  1. На даний час не має!

Чекаємо підключення

Гость (Россия, Кубань) 7 декабря, 2017 год Коли вже і нас підключите до Вашої мережі у с. Сухий Ташлик??? Ми не дочекаємося вже))) 0 согласны, 0 не согласны

Катя, Шепилово

Катя (Украина, Одеса) 6 декабря, 2017 год Дуже дякую що підключили нас, дуже швидко, навіть не очікували. Швидкість добра, все грузить. Діти радіють, а це головне)
Достоинства:
  1. Швидко, якісно, не дорого)
Недостатки:
  1. Не має)

Привіт з Грушевки

Гость (Великобритания, Ливерпуль) 6 декабря, 2017 год Дякую величезне цій компанії і людям які у ній працюють, дуже виручили, коли безкоштовно перевели нас від попереднього нашого провайдера, радості не має меж! Все чудово, дякую! 0 согласны, 0 не согласны

Клас!

Олена, Роздол (Германия, Frankfurt am Main) 3 декабря, 2017 год Мені дуже подобається, вже другу неділю не нарадуємось, я дивлюсь з дитиною мультфільми, чоловік у танчики свої грає, навіть він хвале вас. Так шо не жалкуємо що переключились до вас. 0 согласны, 0 не согласны

аварія

Костянтин, Мигія (Украина, Київ) 23 ноября, 2017 год Що це за аварія у вас така, вже сутки швидкість погана. Скоріш вирішуйте свої проблеми, а то в танчики грати важко. Сподіваюсь все буде так само добре як і до цього. Чекаю. 0 согласны, 0 не согласны

Дарина, Первомайськ

Дарина, Первомайськ (Украина, Київ) 20 ноября, 2017 год Дуже задоволена, що знайшли альтернативу свому попередньому провайдеру, підключились і нарікань не маємо, швидкість відповідає, відео фільми переглядаю кожен день і з задоволенням. Все працює стабільно. 0 согласны, 0 не согласны

Троянка

Василь (Россия, Челябинск) 12 ноября, 2017 год Мучався з ними десь біля півроку, швидкість дуже падала, зазвичай у вечері, було багато обіцянок, але вони їх виконали. Довели до нас оптіку і послуга налагодилась, швидкість у мене 6Мбіт так вона у мене вже і є, навіть, у першій половині дня до 8Мбіт іноді показує! 0 согласны, 0 не согласны

Микола Анатолійович

Гость (Украина, Київ) 1 ноября, 2017 год Я системний адміністратор, все розумію в цій справі, перевіряю щоденно і швидкість і пінг і т.і. поки недоліків немає, буду ще слідкувати. 0 согласны, 0 не согласны

Анна, Голованевск

Гость (Украина) 1 ноября, 2017 год Пользуются в остновном дети, для школы, мультики, игры. Говорят иногда вечером игра показывает пинг слабый, но в основном я довольна. Когда они за компом, у меня свободное время для домашних дел))) 0 согласны, 0 не согласны

Голованевск

Гость (Германия, Frankfurt am Main) 30 октября, 2017 год Працюю з ними вже більше року, наріканій нема, якщо є проблема, виконують її за моєю доплатою, швидкість знижується лише ввечері, не критично. 0 согласны, 0 не согласны

Довга Пристань

Матвей (Украина, Житомир) 26 октября, 2017 год Тарифные планы немного слабоваты,но для учебы подходит.
Хотелось бы лучше, но не в нашем селе. многие провайдеры просто отказались подключать,поэтому выбор невелик. В принципе я доволен,но не на 100%

Благовіщенське

Гость (Чехия, Jicin) 26 октября, 2017 год Ура, нас переключили на оптоволокно! Ми дуже задоволені, дякуємо, нарешті швидкісний інтернет, у нас тариф 50Мбіт із них є 45-50Мбіт Ураааа 0 согласны, 0 не согласны

Троянка, Сеня

Гость (Украина, Київ) 24 октября, 2017 год Я чомусь останнім часом не дуже задоволений швидкістю, днем ще норм. а ввечері знижується...виправте будь-ласка, це трошки засмучує... 0 согласны, 0 не согласны

Жду подключения

Роман (Украина, Київ) 23 октября, 2017 год Только установили новую базу,жду с нетерпением,когда подключат. По телефону все объяснили,рассказали,оформили заявку. 0 согласны, 0 не согласны

Перегонівка

Анатолій (Украина, Київ) 22 октября, 2017 год У нас поставили нову базу і якусь нову модель обладнання для тесту, так швидкість стала вобще ульотна. Я прам не нарадуюсь! Так і тримайте! Я задоволений!
Достоинства:
  1. Швидкість, ціна, якість.
Недостатки:
  1. Немає!

Сухий Ташлик

Гость (Россия, Санкт-Петербург) 22 октября, 2017 год Я чув що уже базу і у нас поставили, а коли вже будуть підключати? Не дочекаємося, а то тут взагалі не має нормального інтернету. Дуже чекаємо на підключення! 0 согласны, 0 не согласны

Лозоватая, Кирилл)))

Гость (Украина, Київ) 15 октября, 2017 год Нравится что тех поддержка 7 дней в неделю, это очень удобно, даже если есть не значительный вопрос к ним. Девочки вежливые и компетентные. Работает хорошо, у меня замечаний нет. Спасибо. 0 согласны, 0 не согласны

Крутий провайдер!

Катеринка (Украина, Харків) 8 октября, 2017 год Ура, нарешті у нас є домашній Інтернет, у нашому селі це диво справжнє! Все працює, відео і музика гурзе, а це для мене головне, це моє життя. Дякую!!!!!!!!!!!!!!! 0 согласны, 0 не согласны

Ігнат з Свірнево

Ігнат з Свірнево (Украина, Київ) 4 октября, 2017 год Користуюсь вже з пів року, граю в танки, іноді бувають лаги, але не часто та не надовго. Мені подобається цей провайдер. 0 согласны, 0 не согласны

Интернет-провайдер МегаПростир

Интернет-провайдер МегаПростир - предлагает услуги по подключению интернета для домашнего пользования часных лиц. Удобные в использовании безлимитные тарифы. Высокая скорость и надежность услуг от интернет-провайдера Мегапростир

Интернет провайдеры

New Telecome (Новий телеком)

HomeNet интернет провйдер

Fibernet провайдер связи