Интернет-провайдер МегаПростир отзывы

Домашний интернет

Рейтинг: 4.5 из 5 (54 отзыва ), просмотров: 5300

Шурик из Лозоватой

Гость (Казахстан, Астана) 16 часов 20 мин назад Мы пережили тот момент когда скорость была минимальной все лагало играть по сети было не возможно, но ситуацию исправили, что не может не радовать, ждем новых улучшений. 0 согласны, 0 не согласны

Мегапростір рулить

Євген (Украина, Вінниця) четверг, 19 апреля Я довго чекав коли вже ви мені оптику підключете і це чудо сталося, моїй радості немає межі, все літає за це я готовий і більше платити ніж зараз. 0 согласны, 0 не согласны

Оптика рулит

Егор (Украина, Kremenchug) среда, 18 апреля Ура, моей радости нет преедела, нам довели оптику, мои танчики не лагают!!! вот это уже интернет! 0 согласны, 0 не согласны

Подобається

Яна, Первомайськ (Украина, Lviv) четверг, 29 марта Мене влаштовують послуги цього провайдера. Дуже люблю дивитись фільми онлайн, особливо у вечері, все грузе, не так як на Голті було...дякую. 0 согласны, 0 не согласны

Голованівськ з вдячністю

Микола, смт. Голованівськ (Украина, Київ) 11 марта, 2018 год Переподключили на оптику, нарешті, звісно з порівнянням радіо і оптики, радіо це капец...але тільки коли знаєшь різницю. Хоча поки сидів на радіо і те влаштовувало) Але дякую, що робите наше життя в інтернеті краще! 0 согласны, 0 не согласны

Подключилась не пожалела

Федор (Украина, Чернівці) 3 марта, 2018 год Подключилась год назад в Аренду. Не затратный вариант,но очень эффективный. Подключили через пару дней. Обслуживающий персонал всегда войдет в положение и прилагают все,чтобы устранить проблему удаленно,а не вызывать мастера по пустякам. 0 согласны, 0 не согласны

Тверда 10 з 12!

Ігор (Украина) 2 марта, 2018 год Я можу впевнено заявити, що цей провайдер з самого початку зарекомендував себе добре! Підключення виконали швидко, все налагодили, інтернет грузить добре, і в зрунчий час можно зателефонувати до операторів і порадитись з будь-якого питання. 0 согласны, 0 не согласны

Задоволені)

Гость (Украина, Київ) 15 февраля, 2018 год Ми підключалися разом із сусідами, вони іноді жаліються на швидкість чи ще на щось, але ми задоволені, ніяких наріканій. Головне що відео грузить без проблем, включаємо дітям мультики, а самі ввечері фільми дивимось. Задоволені) 0 согласны, 0 не согласны

Задоволен

Євген (Соединенные Штаты Америки, San Mateo) 14 февраля, 2018 год Підключився одним з перших ще в 2014 році. З тих пір практично нічого не змінилося. Намагаються в ногу з часом рухатися. Мене влаштовує все 0 согласны, 0 не согласны

Положительный

Людмила (Украина) 14 февраля, 2018 год Интернет вызывает положительные эмоции. Скорость хорошая, по телефону все расскажут и помогут 0 согласны, 0 не согласны

Нарешті!

Гость (Украина, Кременчук) 30 января, 2018 год Нарешті налагодили послугу, як підключились все було добре, потім став підвисати...Викликали майстра, все нам перепрошив і знову все літає. Взагалі інтернет хороший. 0 согласны, 0 не согласны

Якісний та вигідний

Руслан (Украина, Київ) 21 января, 2018 год Дуже рідко бувають технічні недоліки але більшість часу швидкість гарна та без перебоїв. 0 согласны, 0 не согласны

Чоткий нет

Гость (Украина, Київ) 17 января, 2018 год Нет чоткий, танки тягне, пінг до 50, все влаштовує. 0 согласны, 0 не согласны

Все отлино

Антон (Украина, Київ) 13 января, 2018 год Спасибо, все отлично! 0 согласны, 0 не согласны

Лукашевка ждала Вас!

Кристина (Украина, Харків) 5 января, 2018 год Наконец-то, мы уже подали заявку на подключение, не дождемся, очень ждем нормального провайдера, а то уже замучались с УкрТелекомом. Спасибо, что Вы все же решились нас подключить к цивилизации! 0 согласны, 0 не согласны

Вівсяники

Миколай (Украина, Київ) 29 декабря, 2017 год Дякую, ми довго чекали, довго вмовляли і нас підключити до нормального інтернету, і алілуя, нарешті ми на звязку...Дякую вам від щірого серця! 0 согласны, 0 не согласны

Куцая Балка, Олена

Гость (Украина, Кропивницький) 13 декабря, 2017 год Дякуємо Вам за підключення, ми Вас так довго чекали і нарешті! Все працює чудово, буду рекомендувати сусідам, щоб підключалися! 0 согласны, 0 не согласны

Задоволені МЕГАПРОСТІРОМ

Олена (Украина, Київ) 9 декабря, 2017 год Нас підключили, майстер ліз на кришу у дощ, але все підключили на висшому рівні, ми задоволені, працюємо в Інтернеті на чудовій швидкості. Даже компетентні майстри.
Достоинства:
  1. Підключення, майстри, швидкість
Недостатки:
  1. На даний час не має!

Чекаємо підключення

Гость (Россия, Кубань) 7 декабря, 2017 год Коли вже і нас підключите до Вашої мережі у с. Сухий Ташлик??? Ми не дочекаємося вже))) 0 согласны, 0 не согласны

Катя, Шепилово

Катя (Украина, Одеса) 6 декабря, 2017 год Дуже дякую що підключили нас, дуже швидко, навіть не очікували. Швидкість добра, все грузить. Діти радіють, а це головне)
Достоинства:
  1. Швидко, якісно, не дорого)
Недостатки:
  1. Не має)

Привіт з Грушевки

Гость (Великобритания, Ливерпуль) 6 декабря, 2017 год Дякую величезне цій компанії і людям які у ній працюють, дуже виручили, коли безкоштовно перевели нас від попереднього нашого провайдера, радості не має меж! Все чудово, дякую! 0 согласны, 0 не согласны

Клас!

Олена, Роздол (Германия, Frankfurt am Main) 3 декабря, 2017 год Мені дуже подобається, вже другу неділю не нарадуємось, я дивлюсь з дитиною мультфільми, чоловік у танчики свої грає, навіть він хвале вас. Так шо не жалкуємо що переключились до вас. 0 согласны, 0 не согласны

аварія

Костянтин, Мигія (Украина, Київ) 23 ноября, 2017 год Що це за аварія у вас така, вже сутки швидкість погана. Скоріш вирішуйте свої проблеми, а то в танчики грати важко. Сподіваюсь все буде так само добре як і до цього. Чекаю. 0 согласны, 0 не согласны

Дарина, Первомайськ

Дарина, Первомайськ (Украина, Київ) 20 ноября, 2017 год Дуже задоволена, що знайшли альтернативу свому попередньому провайдеру, підключились і нарікань не маємо, швидкість відповідає, відео фільми переглядаю кожен день і з задоволенням. Все працює стабільно. 0 согласны, 0 не согласны

Троянка

Василь (Россия, Челябинск) 12 ноября, 2017 год Мучався з ними десь біля півроку, швидкість дуже падала, зазвичай у вечері, було багато обіцянок, але вони їх виконали. Довели до нас оптіку і послуга налагодилась, швидкість у мене 6Мбіт так вона у мене вже і є, навіть, у першій половині дня до 8Мбіт іноді показує! 0 согласны, 0 не согласны

Микола Анатолійович

Гость (Украина, Київ) 1 ноября, 2017 год Я системний адміністратор, все розумію в цій справі, перевіряю щоденно і швидкість і пінг і т.і. поки недоліків немає, буду ще слідкувати. 0 согласны, 0 не согласны

Анна, Голованевск

Гость (Украина) 1 ноября, 2017 год Пользуются в остновном дети, для школы, мультики, игры. Говорят иногда вечером игра показывает пинг слабый, но в основном я довольна. Когда они за компом, у меня свободное время для домашних дел))) 0 согласны, 0 не согласны

Голованевск

Гость (Германия, Frankfurt am Main) 30 октября, 2017 год Працюю з ними вже більше року, наріканій нема, якщо є проблема, виконують її за моєю доплатою, швидкість знижується лише ввечері, не критично. 0 согласны, 0 не согласны

Довга Пристань

Матвей (Украина, Житомир) 26 октября, 2017 год Тарифные планы немного слабоваты,но для учебы подходит.
Хотелось бы лучше, но не в нашем селе. многие провайдеры просто отказались подключать,поэтому выбор невелик. В принципе я доволен,но не на 100%

Благовіщенське

Гость (Чехия, Jicin) 26 октября, 2017 год Ура, нас переключили на оптоволокно! Ми дуже задоволені, дякуємо, нарешті швидкісний інтернет, у нас тариф 50Мбіт із них є 45-50Мбіт Ураааа 0 согласны, 0 не согласны

Интернет-провайдер МегаПростир

Интернет-провайдер МегаПростир - предлагает услуги по подключению интернета для домашнего пользования часных лиц. Удобные в использовании безлимитные тарифы. Высокая скорость и надежность услуг от интернет-провайдера Мегапростир

Интернет провайдеры

New Telecome (Новий телеком)

Fibernet провайдер связи

Westelecom интернет-провайдер