Платимо гроші, а інтернет не отримуємо - Отзыв об Интернет провайдер Бест

http://www.otzyvua.net/internet-provayder-best От Марко Поло, опубликован 2 сентября, 2016 год

Марко Поло 2 сентября, 2016 год Інтернет не працює коректно вже декілька місяців. Щоденні дзвінки в техпідтримку, закінчуються банальними порадами перезавантажити роутер або виміряйте швидкість на speedtest.net.

За останні тижні інтернет не працював по декілька днів взагалі.

Платиш за 100 мб/с, а отримуєш ще гірший нет чим мобільний GPRS!

Жителі нашого дому збираються масово переходити до іншого більш адекватнішого провайдеру, бо платити за інтернет і не отримувати його — ні в кого бажання не має.

Нікому не радимо підключатися до цього горе-провайдера.

Дуже шкода, що тут не можна поставити оцінку 0.

Компанія "Бест" (Украина, Київ) 22 сентября, 2017 год Насправді були деякі технічні проблеми, котрі ми вирішили. Приносимо вибачення за тимчасові незручності! Якщо на даний момент у Вас є якість питання, зв`яжіться з нами через Особистий Кабінет на нашому сайті

Интернет провайдер Бест

ОДО «Компания «Бест» – лицензированный телекоммуникационный оператор, который предоставляет телекоммуникационные услуги на территории г.Киев: Святошинский район (Ново-Беличи, Беличи, Академгородок, Нивки, Галаганы, Святошино, Борщаговка, м.Житомирская), Голосеевский район (Теремки-1, Теремки-2, Голосеево, ВДНХ),...

Интернет провайдеры

HomeNet интернет провйдер