Висока якість, розумні продавці - Отзыв об Интернет-магазина мебели Sofino.ua

http://www.otzyvua.net/internet-magazina-mebeli-sofinoua Днепропетровск, ул. Героев Сталинграда, 9-а
От Тарас, опубликован 16 мая, 2016 год

Тарас 16 мая, 2016 год Почну з того, що мені сподобалося. Продавець з котрим я зв язався по телефону, вислухав мене и почав давати поради, на мої питання він відповідав енергійно та зацікавлено, не намагався мені втюгати саме дороге, а пропонував різні варіати. Моє замовлення прийшло вчасно і в найкращому стані, так що ніяких проблем не було. Дякую!Окрема подяка и продавцеві! 0 согласны, 0 не согласны

Интернет-магазина мебели Sofino.ua

Интернет-магазина мебели Sofino.ua предлагает широчайший ассортимент мебели на любой вкус и цвет.
На страницах каталога Sofino.ua покупатели могут ознакомиться с мебелью для спальни, гостиной, кухни, ванной, офиса, дачи, а также приобрести матрасы, текстиль, и плетеную мебель.

Интернет-магазин Extreme-Market

ТВ-Точка