Отримав картину сьогодні вранці і дуже задоволений роботою - Отзыв об Интернет-магазин Янтарная Долина

http://www.otzyvua.net/internet-magazin-yantarnaya-dolina От Колесников Роман, опубликован 30 марта, 2016 год

Колесников Роман 30 марта, 2016 год Сьогодні день просто чудовий з самого ранку. Забрав свою картину на Новій Пошті в 11 ранку. Запакували так, що хвилини 3 відкривав посилку. Вигляд картини мене дуже порадував. Якість на вищому рівні! Вживу картина виглядає набагато краще ніж на фотографії. Я залишився задоволений своєю покупкою. Майстру, який виготовляв картину передайте від мене слова вдячності! 2 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Интернет-магазин Янтарная Долина (Узбекистан) 25 апреля, 2016 год Завжди раді допомогти. Майстру передали від Вас слова вдячності. З нетерпінням чекаємо від Вас нових замовлень.
З повагою, Янтарна Долина.

Интернет-магазин Янтарная Долина

Интернет-магазин Янтарная Долина специализируются на изготовлении картин и икон из янтаря. Обратившись в компанию, вы сможете заказать любую картину, которая будет выполнена профессионалами в кратчайшие сроки. Консультанты магазина позаботятся о...

Интернет магазин Tangle Teezer

Интернет-гипермаркет PION