Отзыв об Интернет-магазин Xenergy.in.ua

Рейтинг: 3, всего отзывов 1

http://www.otzyvua.net/internet-magazin-xenergyua От Арсен, опубликован 11 мая, 2016 год

Арсен 11 мая, 2016 год Замовляв в цьому магазині годинник. Точніше спробував замовити. Ціна товару була найоптимальніша, тому я, не вагаючись, зробив замовлення. Про сервіс роботи з клієнтами цей магазин справляється на відмінно(замовляв годинник перед Великодніми святами, в П'ятницю 29.04.16, правда трішки запізно по часу, але працівник магазину передзвонив до мене на протязі 25хв і запевнив мене, що товар є в наявності і на наступний день він його відправить.) Наступні кілька днів від Нової пошти не приходило ніякої інформації, але хвилювань у мене не виникало, через те, що була Пасха і вони могли не працювати. Також в Суботу - на електронну пошту мені прийшло підтвердження замовлення. А вже у Середу - перший робочий день, моє замовлення відмінили(прийшло сповіщення на пошту) у зв'язку із зміною ціни товару. Ціна, звичайно, збільшилась. Та чому працівник магазину, коли телефонував до мене, не зміг попередити про це - я не знаю. Тому, надалі, магазин XENERGY, я не буду нікому рекомендувати. 0 согласны, 0 не согласны

Интернет-магазин Xenergy.in.ua

Интернет-магазин Xenergy.in.ua