Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Сервис ужаснейший. - Отзыв об Интернет-магазин tytmodno.com


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 678

Рейтинг: 3.3, всего отзывов 29

http://www.otzyvua.net/internet-magazin-tytmodnocom От Дмитрий, опубликован 3 августа, 2016 год



Написать отзыв
Дмитрий 3 августа, 2016 год В розницу что-то купить очень сложно. Делали заказ в субботу, девушка сказала вышлет номер карты, в итоге ничего не выслала пока мы во вторник не вызвонили её (далеко не с первого раза!!!) Связь по телефону прерывается, трубки бросает. После оплаты никакого подтверждения. Сервис ужаснейший! Не известно когда ожидать заказ. Сегодня среда, а мы так и не получили даже номера накладной.

Короче цена тут сладкая конечно, насчёт качества вещей пока не знаю. Но удовольствия от таких покупок не много, это мой последний заказ в тутмодно.
0 согласны, 1 не согласны



Комментарии к отзыву








Интернет-магазин tytmodno.com

Интернет-магазин tytmodno.com

Интернет-магазины новости

Нова спортивна колекція Насті Каменських "Дай мне": ніжна чарівність елегантності Без слів. Дійсно елегантно й зручно. Назва однієї з відоміших пісень співачки - лише на емблемі, треба добре придивитися. Наче...
Графік роботи відділень modnaKasta на свята modnaKasta вітає зі святами і повідомляє, що завтра, 8 квітня, наші відділення будуть відпочивати.
Сьогодні, 7 квітня, майже усі відділення працюватимуть...
modnaKasta - вже в усіх обласних центрах! Якщо ви мешкаєте в обласному центрі, то можете значно економити на доставці замовлення від modnaKasta, отримуючи його у відділенні компанії....
Запрошуємо на День клієнта 19 березня! 5% знижок додатково при оплаті банківською картою!
Вітаємо найчарівніших жінок світу зі святом Весни і Любові! Протягом вихідних modnaKasta створюватиме настрій, запросивши своїх клієнтів на шалений розпродаж та відкривши двері своїх відділень по всій Україні.
8 Березня...
NKsport. Spring вже настала! Зустрічайте весну в новинках від NKsport! До календарного початку сезону ще тиждень, а Настя Каменських уже запускає нову колекцію!
23 лютого...
«Розпродаж від зірок» - на користь англійської для школярів modnaKasta вдруге стала майданчиком для приголомшливого благодійного проекту FashionCharityPopUpStore, що збирає кошти для організації літніх таборів з вивчення англійської мови.
#FashionCharityPopUpStore...
Як не заблукати на modnaKasta Щоби не розгубитися серед різноманіття товарів, навіть досвідченому онлайн-шоперу потрібна просунута навігація. Останні удосконалення modnaKasta допомагають легко орієнтуватися на місцевості,...
Круті призи від Насті Каменських Хочете виграти один з 5-ти крутих призів від Насті Каменських? 
Тоді мерщій беріть участь в нашому Giveaway



Вам необходимо войти или зарегистрироваться