Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

НІ КАЧЕСТВА НІ ГАРАНТІЇ - Отзыв об Интернет-магазин Цитрус (citrus.ua)


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 182

Рейтинг: 2.1, всего отзывов 144

http://www.otzyvua.net/internet-magazin-tsitrus-citrusua От Гость, опубликован 22 сентября, 2016 годГость 22 сентября, 2016 год Купив телефон 9 вересня Meizu M3 16Gb доставили досить швидко сам телефон класний, але після години користування ним перестали відображатись сім карти (дві сім карти), ну ладно перезагрузив я телефон і стала відображатись тільки перша сім карта, коли витягнув і поміняв сімки місцями всеодно працював тільки перший слот сімкарти, після цього я зв’язався з службою підтримки що до гарантії і тут почалось саме веселе….
Після того як я їм відправив телефон на діагностику після отримання телефону в черзі на діагностику він в них стояв 8 ДНІВ, після чого до мене подзвонили і порадували що це оказується я загнув контакти на телефоні (ЯКБИ Я СПРАВДІ ЗАГНУВ КОНТАКТИ ТО СІМКА ВІД САМОГО ПОЧАТКУ НЕ ВІДОБРЖАЛАСЬ БИ А НЕ ПІСЛЯ ГОДИНИ РОБОТИ) і повинен з свого карману платити їм 500 ГРН ЗА РЕМОНТ!!!
Мої висновки ніколи не покупайте продукцію в інтернет магазині ЦИТРУС.
1 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву
Интернет-магазин Цитрус (citrus.ua)

Интернет-магазин Цитрус (citrus.ua)

Интернет-магазины новости

Началась финальная распродажа в ANSWEAR.ua! Скидки до -70%! Более 10000 товаров. Бесплатная доставка!
АКЦIЯ ДО ДНЯ ЗАКОХАНИХ ВIД ANSWEAR.UA Переможці отримають: подвоєння витраченої Учасником Акції суми на замовлення у вигляді бонусу і ПОДАРУНКОВИЙ ТУР НА 2-Х У М. ЛЬВІВ!
Завершилася грандіозна святкова акція «Ідеальні подарунки до свят» від ANSWEAR.ua» Дорогі Друзі!
Завершилася грандіозна святкова акція «Ідеальні подарунки до свят» від ANSWEAR.ua»! Ми дякуємо Кожному із Вас і дуже тішимось...
Сайт Bonprix не работает Состоянием на 12:30 6 февраля 2015 года сайт одного из самых популярных сервисов покупки одежды онлайн bonprix недоступен. Администрация сервиса приносит...

Интернет-магазины

Ui.ua

Рейтинг: 5
18 отзывов
Интернет-магазин Motoblok.biz

Рейтинг: 5
1 отзыв
Магазин Украина Молл

Рейтинг: 5
1 отзыв
Портал ТАТЕТ

Рейтинг: 5
1 отзыв
E-ramka.com.ua

Рейтинг: 5
1 отзывВам необходимо войти или зарегистрироваться