Интернет магазин семян "Сеньор Помидор" отзывы

Рейтинг: 3.3 из 5 (3 отзыва ), просмотров: 928

Оцінка добре.

Гость (Украина, Київ) среда, 28 марта Що сподобалося - асортимент та якість.
Широкий.
Все що я хотіла замовити знаходилося в одному магазині.
Ціни дещо вищі ніж в інших магазинах, але асортимент це нівелював.
Що дуже не сподобалося - російськомовне обслуговування. Я так зрозуміла, що її навіть не знають. Це створювало незручності.
Якби був інший варіант, то для мене цього було б достатньо, щоб відмовитися від послуг.
Надавання послуг - хороше.
Посилка...  Читать отзыв
Достоинства:
  1. Широкий асортимент;
  2. Насіння якісне;
  3. Обслуговування хороше;
  4. ...
Недостатки:
  1. Російська мова обслуговування;
  2. Досить високі ціни;
  3. Все інше нюанси, але вони...
  4. ...

Халатність

Гость (Украина, Вишневе) 13 марта, 2018 год Ще першого березня замовила в цій конторі насіння.Шостого березня подзвонила спитать,де моя посилка.Сказали,що 3-го березня її відправили,більше того,відправили мені смс з номером декларації.Кажу,та ні,не було смс.Через 2 години прийшло повідомлення,що посилка відправлена,з номером.І потім,при відстеженні посилки фігурувало 6 березня.Але посилка до мене не дійшла.Той,хто відправляв,написав неправильний індекс,і посилка зараз(13 березня) гуляє по поштових відділеннях Києва,повертаючись назад.до місця відправлення.Попросила повернути гроші.Не...  Читать отзыв 0 согласны, 0 не согласны

Интернет магазин семян "Сеньор Помидор"

Орехова Светлана (Украина, Київ) 16 мая, 2017 год Заказываю уже не первый раз семена в интернет магазине "Сеньор Помидор". Магазин удивляет своей работой. После заказа перезванивают. Уточняют наличие, предлагают замену, если отсутствует товар. В тот же день, после оплаты товара, мне приходит номер ТТН. И на следующий день товар уже у меня. Отдельное спасибо тем кто пакует товар. Есть с чем сравнить. У ВАС запаковано с любовью! 0 согласны, 0 не согласны

Цветочный магазин

mir-cvetov.com интернет-магазин

florist.com.ua доставка цветов

Pion Bouton

​Доставка цветов FLORES

Maison De Fleurs "Дом Цветов"

Доставка цветов Fashion flowers

Мир цветов