Перша і остання моя покупка у цього продавця! - Отзыв об Интернет-магазин Minova-fm

http://www.otzyvua.net/internet-magazin-minova-fm От Наталия30826http://www.otzyvua.net/user/30826, опубликован суббота, 26 ноября

Наталия суббота, 26 ноября Сьогодні отримала замовлення 2 сукні чорну і червону (моделі №174, та №370-чорна) сказати, що я була дуже зла це нічого не сказати у мене замість слів одні "пі"!!! Таке враження, що ці плаття шили лівою ногою, крива строчка, тканина таке фуфло, що в жодному магазині не знайдеш, поділ сукні такий кривий, що хочеться просто ридати, колір верху сукні на кілька тонів відрізняється від нижньої її частини. За то магазину респект і уважуха, 100% передплату бере! По телефону з покупцем не контактує і повернення товару лише якщо брак. Звичайно, хтож таке гівно буде купувати, а так гроші заплатив і без варіантів! 0 согласны, 1 не согласны

Ответ представителя Интернет-магазин Minova-fm (Украина, Дніпро́) суббота, 26 ноября Здравствуйте Наталья. Покупку в нашем магазине вы не делали!!! Поэтому обращайтесь в тот магазин, в котором делали покупку.

Интернет-магазин Minova-fm

Интернет-магазин Minova-fm - это интернет-магазин, который предлагает своим покупателям широкий ассортимент модной и качественной одежды. Магазин вегда отслеживает тенденции и веяния моды, поэтому здесь вы найдете самые свежие и актуальные...

Интернет магазин Askid.com.ua

"Exclusivum" интернет магазин