парфуми точно більше не куплю нв цьому саті - Отзыв об Интернет - магазин makeup.com.ua

От Марина, опубликован 10 декабря, 2015 год

Марина 10 декабря, 2015 год відгуки мої на саййті видаляють, тому спробую тут
Парфуми не оригінальні((( це легко можна провірити по штрихкоду, не рекомендую купувати парфуми на сайті makeup.ua
У моїх парфумів запах приємний, а ті що вони мені привезли СМЕРДЯТЬ

Ответ представителя Makeup (Украина, Київ) 10 декабря, 2015 год Марина, дякуємо Вам за відгук. Вся представлена продукція на сайті, виключно оригінальна. Аромат, який у Вашому випадку розкрився не так як Ви очікували, не є ознакою неоригінальності. Для нас дуже важливо вирішення Вашої ситуації, надайте будь ласка номер Вашого замовлення, щоб ми могли ідентифікувати Вас як нашого покупця і ми Вам передзвонимо.

Интернет - магазин makeup.com.ua

Киев, ул. А. Городецкого, 11-Б