Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Ужасный магазин - Отзыв об Интернет-магазин MacLove


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 818

Рейтинг: 3.9, всего отзывов 7

http://www.otzyvua.net/internet-magazin-maclove От Лиля, опубликован 2 сентября, 2016 годНаписать отзыв
Лиля 2 сентября, 2016 год Купила iphone 6s, через 3 дня треснуло стекло именно в уголках, при этом телефон не роняла, ни садилась и вообще многие знают первую неделю с новых телефонов " пылинки сдуваются". Пришла спросить их что за "wtf" все же не 5 грн. стоит, ответ получила вы сама "лох" и вообще вы его наверное раз 10 уронили и сейчас врете. Пока стекло не меняла, но в 2-х сервисах мне сказали что да очень странный характер поломки стекла, как будто экран немного в уголках отходит, тк если бы вы его уронили и стекло треснуло, то трещина пошла бы на весь экран.
Больше в их магазин ни ногой, и да продавцы у них конечно унылые роботы, отвечают односложно и выражение лиц как будто ты челядь пришел просить милостыню.
Забыла сказать что телефон покупала на ул. Белорусской.
0 согласны, 2 не согласныКомментарии к отзыву
Интернет-магазин MacLove

Интернет-магазин MacLove - это интернет-магазин, специализация которого основана на продаже компьютерной техники и аксессуаров Apple. Благодаря узкой специализации интернет-магазин MacLove занимает лидирующие позиции в своей торговой нише. При магазине функционирует сервисный...

Интернет-магазины новости

Про графік роботи відділень modnaKasta 9 травня Цього дня за стандартним графіком працюватимуть відділення в наступних містах:...
Leboutique Шопинг клуб Leboutique.
Замовили щось та не встигли забрати до травневих свят? Без паніки. Відділення modnaKasta працюють за звичайним графіком.
Єдиний виняток — відділення №3 у м.Дніпро, воно не працює 1-го та 9-го травня. 
Гарних свят!
Нова спортивна колекція Насті Каменських "Дай мне": ніжна чарівність елегантності Дійсно елегантно й зручно. Назва однієї з відоміших пісень співачки - лише на емблемі, треба добре придивитися. Наче таємне підморгування...
Графік роботи відділень modnaKasta на свята modnaKasta вітає зі святами і повідомляє, що завтра, 8 квітня, наші відділення будуть відпочивати.
Сьогодні, 7 квітня, майже усі відділення працюватимуть...
modnaKasta - вже в усіх обласних центрах! Якщо ви мешкаєте в обласному центрі, то можете значно економити на доставці замовлення від modnaKasta, отримуючи його у відділенні компанії....
Запрошуємо на День клієнта 19 березня! 5% знижок додатково при оплаті банківською картою!
Вітаємо найчарівніших жінок світу зі святом Весни і Любові! Протягом вихідних modnaKasta створюватиме настрій, запросивши своїх клієнтів на шалений розпродаж та відкривши двері своїх відділень по всій Україні.
8 Березня...
NKsport. Spring вже настала! Зустрічайте весну в новинках від NKsport! До календарного початку сезону ще тиждень, а Настя Каменських уже запускає нову колекцію!
23 лютого...
«Розпродаж від зірок» - на користь англійської для школярів modnaKasta вдруге стала майданчиком для приголомшливого благодійного проекту FashionCharityPopUpStore, що збирає кошти для організації літніх таборів з вивчення англійської мови.
#FashionCharityPopUpStore...

Интернет-магазины

DOOR Lviv

Рейтинг: 5
1 отзыв
Фабрика Дверей

Рейтинг: 5
1 отзыв
Компания Lvivski.ua

Рейтинг: 5
1 отзыв
Door Floor интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
thermopraktik.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзывВам необходимо войти или зарегистрироваться