Lamoda - відмінно! - Отзыв об Интернет-магазин "Lamoda"

http://www.otzyvua.net/internet-magazin-lamoda От Тетяна, опубликован 1 октября, 2016 год

Тетяна 1 октября, 2016 год Дякую, Lamoda, за гарний сервіс!
Купую достатньо давно, в основному взуття Tamaris для себе, а також одяг та взуття для дітей.
Завжди все швидко, чітко. Дуже привітні та компетентні співробітники служби підтримки. Повертала покупки рідко, але коли доводилось - кошти були перераховані вчасно.
З побажань:
- можливо варто якимось чином систематизувати акції. Якщо пропонується гарна додаткова знижка, подекуди просто не вистачає часу дії акції переглянути й десятої частини запропонованого асортименту;
- величезне прохання повернути до продажу дитячий одяг бренду Blukids!!! Зі зникненням цієї ТМ з Lamoda, стала менше замовляти для дітей. Особисто для мене - це була одна з найкращих, найякісніших ТМ дитячого одягу.

Дякую! Найкращі побажання, Lamoda!

Ответ представителя Lamoda (Украина, Житомир) 1 октября, 2016 год Доброго дня, Тетяна!
Дякуємо Вам за залишений відгук про роботу нашого інтернет-магазину і за високу оцінку!

Ми дуже раді, що Ви задоволені сервісом і якістю товарів, представлених в нашому інтернет-магазині. Наша команда рада допомагати Вам здійснювати онлайн-шопінг з легкістю і задоволенням!
Товар оновлюється регулярно. Нажаль ми не володіємо інформацією про точні терміни поставок, тому рекомендуємо стежити за оновленнями.

Приємних покупок разом з Lamoda!
З повагою, команда підтримки магазину Lamoda

Интернет-магазин "Lamoda"

Мировые бренды с доставкой на дом

Отличная новость для украинских покупателей:...
, , , , , ,

Одежда