LaModa вкотре радує. :) - Отзыв об Интернет-магазин "Lamoda"

http://www.otzyvua.net/internet-magazin-lamoda От Irene14578http://www.otzyvua.net/user/14578, опубликован 21 июля, 2016 год

Irene 21 июля, 2016 год Уже стала постійною клієнткою магазину lamoda.ua, так як завжди знаходжу серед асортименту сайту потрібні мені речі.
Замовляла взуття (кеди), залишилась цілком задоволена і якістю товару, і ціною, і сервісом.
Плюс завжди знаю, що в разі чого (не підійде розмір тощо) -- зможу без проблем повернути товар. Це заспокоює і полегшує рішення щодо замовлення.

P.S. Радує, що відновили можливість повернення з кур'єром протягом 30 днів. Це дуже зручна опція!

Ответ представителя Lamoda (Украина) 21 июля, 2016 год Доброго дня, шановний клієнт!
Дякуємо Вам за залишений відгук про роботу нашого інтернет-магазину.

Ми дуже раді, що Ви задоволені сервісом і якістю товарів, представлених в нашому інтернет-магазині. Ми раді допомагати Вам здійснювати онлайн-шопінг з легкістю і задоволенням!

Приємних покупок разом з Lamoda!
З повагою, команда підтримки магазину Lamoda

Интернет-магазин "Lamoda"

Мировые бренды с доставкой на дом

Отличная новость для украинских покупателей:...
, , , , , ,

Одежда