Швидко, зручно, якісно! - Отзыв об Интернет-магазин "Lamoda"

http://www.otzyvua.net/internet-magazin-lamoda От Євген, опубликован 12 июля, 2016 год

Євген 12 июля, 2016 год Вже не вперше користуюсь послугами Lamoda і можу із впевненістю сказати, що весь процес замовлення організовано на високому рівні. Зручний пошук на сайті дає можливість дуже швидко знайти потрібні речі відповідно до ваших вподобань. Просте та швидке оформлення замовлення; відстеження замовлення по SMS та індивідуальний підхід щодо доставки дає змогу розпланувати свій час і не відволікатись на інші речі під час роботи тощо.
Замовленим взуттям залишився дуже задоволеним зручне та якісне, розмір підійшов ідеально.
Рекомендую замовляти на Lamoda оскільки це швидко, зручно та якісно!!!

Ответ представителя Lamoda (Украина) 12 июля, 2016 год Доброго дня, Євген!
Дякуємо Вам за залишений відгук про роботу нашого інтернет-магазину і за високу оцінку!

Ми дуже раді, що Ви задоволені сервісом і якістю товарів, представлених в нашому інтернет-магазині. Наша команда рада допомагати Вам здійснювати онлайн-шопінг з легкістю і задоволенням!

Приємних покупок разом з Lamoda!
З повагою, команда підтримки магазину Lamoda

Интернет-магазин "Lamoda"

Мировые бренды с доставкой на дом

Отличная новость для украинских покупателей:...
, , , , , ,

Одежда