Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Раджу купувати на "Lamoda". - Отзыв об Интернет-магазин "Lamoda"


Оценка автора: 4 из 5, просмотров: 263

Рейтинг: 5, всего отзывов 6875

http://www.otzyvua.net/internet-magazin-lamoda От Гость, опубликован 17 апреля, 2016 годГость 17 апреля, 2016 год По-перше, хочеться наголосити на актуальності товарів і на вдалому різноманітті брендів, що представлені у інтернет-магазині "Lamoda". Ті, хто стежать за трендами, завжди знайдуть щось цікаве для себе.
Замовляла кілька разів, доставка здійснювалась вчасно. Одного разу виник неприємний нюанс ніби-то з вини служби доставки. "Lamoda" наче спрацювала нормально, але хто його знає, як було насправді, та й від неприємної ситуації ніхто не застрахований. Загалом, робою магазину задоволена - товари оригінальні та якісні. Дякую!
0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Ответ представителя Lamoda (Украина) 18 апреля, 2016 год Доброго дня!
Дякуємо Вам за залишений відгук про роботу нашого інтернет-магазину.

Ми вдячні Вам за вибір нашого магазину! Нам дуже приємно виконувати нашу роботу так, щоб ніхто не сумнівався в рівні нашого професіоналізму, а враження від покупки було таким, яке залишилося у Вас - позитивним.

З нетерпінням чекаємо на Вас знову!
З повагою, команда підтримки магазину Lamoda


Интернет-магазин "Lamoda"

Мировые бренды с доставкой на дом

У fashion-гипермаркетов Украины появился серьезный конкурент. Lamoda.ua, интернет-магазин одежды, обуви и аксессуаров европейского уровня, предлагающий доставку по всей Украине, набирает обороты.

Отличная новость для украинских покупателей:...
, , , , , ,Вам необходимо войти или зарегистрироваться