"Lamoda"- приклад для наслідування. - Отзыв об Интернет-магазин "Lamoda"

http://www.otzyvua.net/internet-magazin-lamoda От Гость, опубликован 4 апреля, 2016 год

Гость 4 апреля, 2016 год Для мене "Lamoda"- це впершу чергу бездоганний сервіс, стильні та якісні речі, зручна і швидка доставка, програма лояльності ( що також приємно), вигідні пропозиції по amail. Покупки здійснюю не вперше, дуже задоволена. Чесно кажучи, перше замовлення очікувала з хвилюванням, але тепер немає бажання ходити по магазинам.Рекомендую.
"Lamoda",розвивайтесь і будьте ще кращими!!!!!

Ответ представителя Lamoda (Украина) 4 апреля, 2016 год Доброго дня, шановний клієнт!
Дякуємо Вам за залишений відгук про роботу нашого інтернет-магазину.

Ми вдячні Вам за вибір нашого магазину! Нам дуже приємно виконувати нашу роботу так, щоб ніхто не сумнівався в рівні нашого професіоналізму, а враження від покупки було таким, яке залишилося у Вас - позитивним. День за днем ми прагнемо до ідеального сервісу - приходьте до нас знову і знову!

З нетерпінням чекаємо на Вас знову!
З повагою, команда підтримки магазину Lamoda

Интернет-магазин "Lamoda"

Мировые бренды с доставкой на дом

Отличная новость для украинских покупателей:...
, , , , , ,

Одежда