Мій улюблений інтернет-магазин) - Отзыв об Интернет-магазин "Lamoda"

http://www.otzyvua.net/internet-magazin-lamoda От Гость, опубликован 4 апреля, 2016 год

Гость 4 апреля, 2016 год В магазині Ламода робила замовлення вже декілька разів. Дуже задоволена товаром, а також роботою самого магазину, консультанти ввічливі та професійні. Останній раз замовляла сукню, яку планувала одягнути на свято. Замовлення прийшло Дуже швидко, а сукня просто бомба))) зараз планую замовити подарунок для подруги на день народження. Всім раджу цей інтернет магазин!!!!!! ;) 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Lamoda (Украина) 4 апреля, 2016 год Доброго дня, шановний клієнт!
Дякуємо Вам за залишений відгук про роботу нашого інтернет-магазину і за високу оцінку!

Ми раді, що Ви задоволені сервісом і якістю товарів, представлених в нашому інтернет-магазині. Ми цінуємо Вашу думку і готові знову і знову дивувати Вас бездоганним сервісом, приємною ціновою політикою, акціями та знижками!

Приємних покупок разом з Lamoda!
З повагою, команда підтримки магазину Lamoda

Интернет-магазин "Lamoda"

Мировые бренды с доставкой на дом

Отличная новость для украинских покупателей:...
, , , , , ,

Одежда