Рекомендую інтернет-магазин Lamoda - Отзыв об Интернет-магазин "Lamoda"

http://www.otzyvua.net/internet-magazin-lamoda От Гость, опубликован 30 марта, 2016 год

Гость 30 марта, 2016 год Дякую магазину Lamoda за прекрасний сервіс. Нещодавно замовляла у вас одяг і дуже задоволена, одяг якісний , все відповідає описам і фото, доставили швидко без проблем,а найкраще сподобалась процедура повернення, все дуже просто і швидко. Дуже вдячна за професійну роботу! 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Lamoda (Украина) 31 марта, 2016 год Доброго дня, шановний клієнте!
Дякуємо Вам за залишений відгук про роботу нашого інтернет-магазину.

Ми вдячні Вам за вибір нашого магазину! Нам дуже приємно виконувати нашу роботу так, щоб ніхто не сумнівався в рівні нашого професіоналізму, а враження від покупки було таким, яке залишилося у Вас - позитивним. Ми цінуємо Вашу думку і готові знову і знову дивувати Вас бездоганним сервісом, приємною ціновою політикою, акціями та знижками!

З нетерпінням чекаємо на Вас знову!
З повагою, команда підтримки магазину Lamoda

Интернет-магазин "Lamoda"

Мировые бренды с доставкой на дом

Отличная новость для украинских покупателей:...
, , , , , ,

Одежда