Відмінний онлайн-шопінг - Отзыв об Интернет-магазин "Lamoda"

http://www.otzyvua.net/internet-magazin-lamoda От Задоволений покупець, опубликован 23 марта, 2016 год

Задоволений покупець 23 марта, 2016 год Прочитавши море відгуків про різні інтернет магазини,я вирішила зупинитися на La Moda,і ні на хвилинку не пошкодувала,що обрала саме його! La Moda став моім першим інтернет магазином,в якому я вирішила здійснити покупку. Магазин- хороший, консультанти -виховані і тактовні,дуже великий асортимент речей,замовлення робити легко і швидко.Робила замовлення два рази:першого разу забирала замовлене з новоі пошти ,а другого- через кур'єрську доставку.Всім задоволена,враження -виключно позитивні! 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Lamoda (Украина) 23 марта, 2016 год Доброго дня, шановний клієнте!
Дякуємо Вам за залишений відгук про роботу нашого інтернет-магазину.

Ми вдячні Вам за вибір нашого магазину! Нам дуже приємно виконувати нашу роботу так, щоб ніхто не сумнівався в рівні нашого професіоналізму, а враження від покупки було таким, яке залишилося у Вас - позитивним. Ми цінуємо Вашу думку і готові знову і знову дивувати Вас бездоганним сервісом, приємною ціновою політикою, акціями та знижками!

З нетерпінням чекаємо на Вас знову!
З повагою, команда підтримки магазину Lamoda

Интернет-магазин "Lamoda"

Мировые бренды с доставкой на дом

Отличная новость для украинских покупателей:...
, , , , , ,

Одежда