Задоволена асортиментом і сервісом, зручне і безпроблемне повернення - Отзыв об Интернет-магазин "Lamoda"

http://www.otzyvua.net/internet-magazin-lamoda От Irene14578http://www.otzyvua.net/user/14578, опубликован 8 марта, 2016 год

Irene 8 марта, 2016 год Вже моє далеко не перше замовлення на Lamoda.ua
Завдяки надзвичайно широкому асортименту завжди можу знайти задуману мною річ для того чи іншого образу. Чи не щодня цікаві пропозиції щодо знижок та акцій.

Завжди залишаюсь задоволена і якістю обраних речей, і ціною! :)

Дякую команді Lamoda.ua за чудово організовану роботу. Повертатимусь до вас ще! )

P.S. Особлива подяка за послугу "повернення з кур'єром" і за надані 60 днів на повернення. Це неймовірно зручно!!!

Ответ представителя Lamoda (Украина, Житомир) 9 марта, 2016 год Доброго дня!
Дякуємо Вам за залишений відгук про роботу нашого інтернет-магазину і за високу оцінку!

Ми дуже раді, що Ви задоволені сервісом і якістю товарів, представлених в нашому інтернет-магазині. Наша команда рада допомагати Вам здійснювати онлайн-шопінг з легкістю і задоволенням! Ми цінуємо Вашу думку і готові знову і знову дивувати Вас бездоганним сервісом, приємною ціновою політикою, акціями та знижками!

Приємних покупок разом з Lamoda!
З повагою, команда підтримки магазину Lamoda

Интернет-магазин "Lamoda"

Мировые бренды с доставкой на дом

Отличная новость для украинских покупателей:...
, , , , , ,

Одежда