дуже задоволена - Отзыв об Интернет-магазин "Lamoda"

http://www.otzyvua.net/internet-magazin-lamoda От Ірен, опубликован 3 марта, 2016 год

Ірен 3 марта, 2016 год замовляла шубку, це моє перше замовлення, сподівалася на краще. результатом задоволена повністю, мій товар відповідає заявленому на сайті, і в реальності ще гарніший. доставка теж у вказаний термін, достатньо швидка, як для міжнародної, відправлення йшло з Польщі. ношу із задоволенням, рекомендую магазин для приємних покупок! до речі ціна теж дуже приваблива, як для такої речі. 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Lamoda (Украина, Житомир) 4 марта, 2016 год Доброго дня, Ірен!
Дякуємо Вам за залишений відгук про роботу нашого інтернет-магазину.

Ми вдячні Вам за вибір нашого магазину! Нам дуже приємно виконувати нашу роботу так, щоб ніхто не сумнівався в рівні нашого професіоналізму, а враження від покупки було таким, яке залишилося у Вас - позитивним.

З нетерпінням чекаємо на Вас знову!
З повагою, команда підтримки магазину Lamoda

Интернет-магазин "Lamoda"

Мировые бренды с доставкой на дом

Отличная новость для украинских покупателей:...
, , , , , ,

Одежда