Весняний настрі,коли тріщали морозий з"Lamoda" - Отзыв об Интернет-магазин "Lamoda"

http://www.otzyvua.net/internet-magazin-lamoda От Галина, опубликован 24 февраля, 2016 год

Галина 24 февраля, 2016 год У вас сьогодні дощ чи засніжило? Розженіть хмаринки настрою на сайті "Lamoda",завітайте сюди за обновками до весняного сезону! Перші чобітки на весну я тут пригледіла собі ще,коли тріщали морози(UA160113-387744)Це так зручно:уподобану модель підбираєш за розміром,закидаєш до"кошика" і через кілька днів уже приміряєш її вдома)))Потім вирішила зробити подарунки своїм рідним теж із "Lamoda" разом і не помилилась--замовлений товар прибув вчасно та відповідав очікуваному запиту.Сайт дуже зручний: фото,описи товарів,відгуки клієнтів допомагають вибору,уважні оператори щомиті готові проконсультувати вас у телефонному режимі.Чекаю чергове замовлення,впевнена,що разом з посилкою і весняне сонечко завітає,зважаючи на те,як ми усі разом готувались його зустрічати))) Ще вагаєтесь ? Гайда до "Lamoda" за хорошим настроєм ! 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Lamoda (Украина, Житомир) 24 февраля, 2016 год Доброго дня, Галино!
Дякуємо Вам за залишений відгук про роботу нашого інтернет-магазину і за високу оцінку!

Ми раді, що Ви задоволені сервісом і якістю товарів, представлених в нашому інтернет-магазині. Ми цінуємо Вашу думку і готові знову і знову дивувати Вас бездоганним сервісом, приємною ціновою політикою, акціями та знижками!

Приємних покупок разом з Lamoda!
З повагою, команда підтримки магазину Lamoda

Интернет-магазин "Lamoda"

Мировые бренды с доставкой на дом

Отличная новость для украинских покупателей:...
, , , , , ,

Одежда