Це було перше моє замовлення - Отзыв об Интернет-магазин "Lamoda"

http://www.otzyvua.net/internet-magazin-lamoda От Тамара, опубликован 23 февраля, 2016 год

Тамара 23 февраля, 2016 год Дякую магазину "Lamoda" за якісну роботу та високий рівень обслуговування. Я замовляла взуття і переконалась, що товар високої якості. За пару, що не підійшла і була повернута я вчасно отримала кошти. Зручно, що в кожному товарі є бланк заяви на повернення і на це не витрачається багато часу. Особлива подяка за спілкування українською мовою!
З величезним задоволенням замовлятиму ще та буду рекомендувати магазин "Lamoda" своїм друзям. Успіхів вам та процвітання!

Ответ представителя Lamoda (Украина, Житомир) 23 февраля, 2016 год Доброго дня, Тамара!
Дякуємо Вам за залишений відгук про роботу нашого інтернет-магазину.

Дякуємо за Ваш відгук і високу оцінку! Ми дуже раді, що Ви задоволені сервісом нашої компанії. Наша команда рада допомагати Вам здійснювати онлайн-шопінг з легкістю і задоволенням!

Приємних покупок разом з Lamoda!
З повагою, команда підтримки магазину Lamoda

Интернет-магазин "Lamoda"

Мировые бренды с доставкой на дом

Отличная новость для украинских покупателей:...
, , , , , ,

Одежда