Дякую за справді високий рівень обслуговування. - Отзыв об Интернет-магазин "Lamoda"

http://www.otzyvua.net/internet-magazin-lamoda От Юлія Гавриляк, опубликован 23 февраля, 2016 год

Юлія Гавриляк 23 февраля, 2016 год Дякую за справді високий рівень обслуговування. Працівники завжди швидко реагують. Дуже уважно ставляться до клієнта. Завжди раді допомогти. Усім, що я замовляла у Вашому інтернет-магазині я задоволена. Інколи навіть якість приємно дивувала і перевершувала сподівання. Справді європейська якість. Буду в подальшому користуватися Вашими послугами і рекомендуватиму друзям. Процвітання Вам і вдячних клієнтів! 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Lamoda (Украина, Житомир) 23 февраля, 2016 год Доброго дня, Юлія!

Дякуємо за Ваш відгук про роботу нашого інтернет-магазину. Ми раді старатися для Вас і сподіваємося, що надалі Ваші враження від отриманих замовлень будуть тільки позитивними, а онлайн-шоппінг максимально комфортним.

Приємних покупок разом з Lamoda!
З повагою, команда підтримки магазину Lamoda

Интернет-магазин "Lamoda"

Мировые бренды с доставкой на дом

Отличная новость для украинских покупателей:...
, , , , , ,

Одежда