один з найкращих інтернет магазинів - Отзыв об Интернет-магазин "Lamoda"

http://www.otzyvua.net/internet-magazin-lamoda От Гость, опубликован 22 февраля, 2016 год

Гость 22 февраля, 2016 год опрацювання замовлення миттєво , оператор відзвонює до 5 хв, час доставки без затримки, в мене задержали речі на митниці через перевищення ліміту 150 дол. , узгодив повернення товару продавцю, щоб не платити мито із наступним перевідправленням його частинами - все виконали чітко по домовленості . Одне побажання - налаштувати краще сервіс емейл повідомлень про поступлення інтересуючих речей, бо повідомлення не доходять, хоча речі з"явились на сайті у продажу. 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Lamoda (Украина, Житомир) 22 февраля, 2016 год Добрий день, шановний клієнт!

Дякуємо Вам за лаконічний відгук про роботу нашого інтернет-магазину. Ми обов'язково врахуємо ваші побажання в нашій роботі.
Наша команда буде робити максимум, щоб наша з Вами дружба тривала довгий час.

Бажаємо Вам приємних покупок з Lamoda!
З повагою, команда підтримки магазину Lamodа

Интернет-магазин "Lamoda"

Мировые бренды с доставкой на дом

Отличная новость для украинских покупателей:...
, , , , , ,

Одежда