Хороший інтернет-магазин - Отзыв об Интернет-магазин "Lamoda"

http://www.otzyvua.net/internet-magazin-lamoda От Людмила, опубликован 17 февраля, 2016 год

Людмила 17 февраля, 2016 год Зробила декілька замовлень в інтернет-магазині La moda і залишилась задоволена придбаними речами. Окремо, хочу наголосити на зручності перегляду товарів. Завдяки декільком знімкам з різних ракурсів можна подивитися одяг "з усіх боків". Гарна якість тканин. 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Lamoda (Украина, Житомир) 18 февраля, 2016 год Доброго дня, Людмила!
Дякуємо Вам за залишений відгук про роботу нашого інтернет-магазину і за високу оцінку!

Ми дуже раді, що Ви задоволені сервісом і якістю товарів, представлених в нашому інтернет-магазині. Наша команда рада допомагати Вам здійснювати онлайн-шопінг з легкістю і задоволенням! Ми цінуємо Вашу думку і готові знову і знову дивувати Вас бездоганним сервісом, приємною ціновою політикою, акціями та знижками!

Приємних покупок разом з Lamoda!
З повагою, команда підтримки магазину Lamoda

Интернет-магазин "Lamoda"

Мировые бренды с доставкой на дом

Отличная новость для украинских покупателей:...
, , , , , ,

Одежда