Чудовий інтернет-магазин - Отзыв об Интернет-магазин "Lamoda"

http://www.otzyvua.net/internet-magazin-lamoda От Natalya, опубликован 17 февраля, 2016 год

Natalya 17 февраля, 2016 год Серед великої кількості інтернет-магазинів одягу вибрала Lamoda. Подобається сервіс: зручно, оперативно, професійно. Користуюся додатком на смартфоні, - дуже зручно! Товар завжди упакований, без пошкоджень, претензій не має. Робила повернення товару тому, що не підійшов розмір, гроші повернули у повному розмірі і у встановлені строки. Окремо відмічу акції, які дають змогу придбати одяг по дуже спокусливих цінах! Рекомендую Lamoda! 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Lamoda (Украина, Житомир) 17 февраля, 2016 год Доброго дня, Наталія!
Дякуємо Вам за залишений відгук про роботу нашого інтернет-магазину.

Ми вдячні Вам за вибір нашого магазину! Нам дуже приємно виконувати нашу роботу так, щоб ніхто не сумнівався в рівні нашого професіоналізму, а враження від покупки було таким, яке залишилося у Вас - позитивним. День за днем ми прагнемо до ідеального сервісу - приходьте до нас знову і знову!

З нетерпінням чекаємо на Вас знову!
З повагою, команда підтримки магазину Lamoda

Интернет-магазин "Lamoda"

Мировые бренды с доставкой на дом

Отличная новость для украинских покупателей:...
, , , , , ,

Одежда