Високий рівень обслуговування - Отзыв об Интернет-магазин "Lamoda"

http://www.otzyvua.net/internet-magazin-lamoda От Олена, опубликован 16 февраля, 2016 год

Олена 16 февраля, 2016 год Швидкий зв'язуок з Вами, за кілька секунд після замовлення.Менеджери просто супер,дуже гарне ставлення до покупця(замовника).Доставка швидка та + безкоштовна.Отримала хорошу скидку на куртку.Товар відповідає фото да розміру.Дуже вдячна Lamoda за високий рівень обслуговування та приємні знижки.Буду заходити час від часу ))) 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Lamoda (Украина, Житомир) 17 февраля, 2016 год Доброго дня, Олена!
Дякуємо Вам за залишений відгук про роботу нашого інтернет-магазину і за високу оцінку!

Ми раді, що Ви задоволені сервісом і якістю товарів, представлених в нашому інтернет-магазині. Ми цінуємо Вашу думку і готові знову і знову дивувати Вас бездоганним сервісом, приємною ціновою політикою, акціями та знижками!

Приємних покупок разом з Lamoda!
З повагою, команда підтримки магазину Lamoda

Интернет-магазин "Lamoda"

Мировые бренды с доставкой на дом

Отличная новость для украинских покупателей:...
, , , , , ,

Одежда