Гарний сервіс! - Отзыв об Интернет-магазин "Lamoda"

http://www.otzyvua.net/internet-magazin-lamoda От )))))))))))))))))))))), опубликован 10 февраля, 2016 год

)))))))))))))))))))))) 10 февраля, 2016 год Робота магазину на 5, люди працюють оперативно, доброзичливі! Товар якісний, товари які були отримані на рівні!
Було б добре вчасно отримувати номер декларації
Рекомендую!

Ответ представителя Lamoda (Украина, Житомир) 10 февраля, 2016 год Доброго дня, шановний клієнт!
Дякуємо Вам за залишений відгук про роботу нашого інтернет-магазину і за високу оцінку!

Ми дуже раді, що Ви задоволені сервісом і якістю товарів, представлених в нашому інтернет-магазині. Наша команда рада допомагати Вам здійснювати онлайн-шопінг з легкістю і задоволенням! Ми цінуємо Вашу думку і готові знову і знову дивувати Вас бездоганним сервісом, приємною ціновою політикою, акціями та знижками! Ваше зауваження ми врахуємо в подальшій роботі.

Приємних покупок разом з Lamoda!
З повагою, команда підтримки магазину Lamoda

Интернет-магазин "Lamoda"

Мировые бренды с доставкой на дом

Отличная новость для украинских покупателей:...
, , , , , ,

Одежда