Дякую за якісний товар. - Отзыв об Интернет-магазин "Lamoda"

http://www.otzyvua.net/internet-magazin-lamoda От Юлія, опубликован 7 февраля, 2016 год

Юлія 7 февраля, 2016 год Дуже хороший інтернет магазин.Представлені різноманітні бренди як і доступні так і люкс.Кожен зможе знайти для себе і для свого бюджету.Товар представлений на Lamoda дишевший ніж магазинах,а це не може не тішити.Всі замовлення які я робила були якісними оргінальними,відповідали заявленому на сайті.Також дуже зручна доставка додому швидка і якісна.Сайтом користуюся білше року.Раджу всім. 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Lamoda (Украина, Житомир) 8 февраля, 2016 год Доброго дня, Юлія!
Дякуємо Вам за залишений відгук про роботу нашого інтернет-магазину.

Ми дуже раді, що Ви задоволені сервісом в нашому інтернет-магазині. Наша команда рада допомагати Вам здійснювати онлайн-шопінг з легкістю і задоволенням! Ми цінуємо Вашу думку і готові знову і знову дивувати Вас бездоганним сервісом, приємною ціновою політикою, акціями та знижками!

Приємних покупок разом з Lamoda!
З повагою, команда підтримки магазину Lamoda

Интернет-магазин "Lamoda"

Мировые бренды с доставкой на дом

Отличная новость для украинских покупателей:...
, , , , , ,

Одежда