Галина - Отзыв об Интернет-магазин "Lamoda"

http://www.otzyvua.net/internet-magazin-lamoda От Гость, опубликован 6 февраля, 2016 год

Гость 6 февраля, 2016 год Привіт) В мене не вистачає часу ходити магазинами, тому я обираю інтернет-шопінг. Ваш магазин мені подобається, в першу чергу, через великий асортимент товарів. По-друге, через швидку доставку.
Всі покупки вдалі. Ще, подобається Ваше відношення до мене як до клієнта.Та, ще раз підкреслюю, швидкість та чемність команди доставки товарів. Дякую!

Ответ представителя Lamoda (Украина, Житомир) 6 февраля, 2016 год Доброго дня, Галина!
Дякуємо Вам за залишений відгук про роботу нашого інтернет-магазину і за високу оцінку!

Ми раді, що Ви задоволені сервісом і якістю товарів, представлених в нашому інтернет-магазині. Раді допомагати Вам здійснювати онлайн-шопінг з легкістю і задоволенням! Ми цінуємо Вашу думку і готові знову і знову дивувати Вас бездоганним сервісом, приємною ціновою політикою, акціями та знижками!

Приємних покупок разом з Lamoda!
З повагою, команда підтримки магазину Lamoda

Интернет-магазин "Lamoda"

Мировые бренды с доставкой на дом

Отличная новость для украинских покупателей:...
, , , , , ,