Кількість товару - Отзыв об Интернет-магазин "Lamoda"

http://www.otzyvua.net/internet-magazin-lamoda От Наталя, опубликован 24 декабря, 2015 год

Наталя 24 декабря, 2015 год Останнім часом не можу нічого замовити((( Немає потрібних мені розмірів, їх блискавично розкуповують, навіть новинки. А коли розмір все-таки з'являється - закінчується дія промокода. На жаль. Я ж розумію, що речі їдуть в 4 країни. Чому немає достатньої кількості товару, щоб задовольнити потреби покупця? 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Lamoda (Украина, Житомир) 24 декабря, 2015 год Доброго дня, Наталя!
Дякуємо вам за залишений відгук про роботу нашого інтернет-магазину.

Асортимент нашого сайту оновлюється постійно, тому Ви можете періодично відвідувати його і перевіряти наявність товару і розміру, що Вас цікавить. На жаль, більш детальна інформація від постачальника нам не надається.
Інформуємо вас про те, що в нашому інтернет-магазині з'явилася послуга повідомлення про появу потрібного Вам розміру. Для цього Вам необхідно клікнути на клавішу "Повідомити про надходження товару", вказати який розмір Вас цікавить і вказати Ваш e-mail. Щойно модель з'явиться у відповідному розмірі, Вам надійде повідомлення на електронну адресу.
Ми візьмемо до уваги ваш зауваження і спрямуємо всі зусилля на поліпшення нашого сервісу.

З повагою, команда підтримки магазину Lamoda

Интернет-магазин "Lamoda"

Мировые бренды с доставкой на дом

Отличная новость для украинских покупателей:...
, , , , , ,

Одежда