Дуже зручно і швидко! - Отзыв об Интернет-магазин "Lamoda"

http://www.otzyvua.net/internet-magazin-lamoda От Гость, опубликован 21 декабря, 2015 год

Гость 21 декабря, 2015 год Я вперше робила замовлення на Ламода десь біля трьох неділь назад. Дуже сподобався сервіс обслуговування – одразу передзвонили після мого кліка «Оформить заказ» і домовились як зручно отримати мені моє замовлення. Замовлення прийшло швидше, ніж я очікувала. Все настільки було просто і легко, навіть не очікувала! Це приємно здивувало. Щодо сайту можу сказати, що дуже зручний і легкий в використанні. Мені дуже сподобалось!
Буду вашим постійним покупцем!

Ответ представителя Lamoda (Украина, Житомир) 21 декабря, 2015 год Доброго дня, шановний клієнт!
Дякуємо вам за залишений відгук про роботу нашого інтернет-магазину.

Дякуємо за ваш відгук і високу оцінку! Ми дуже раді, що ви задоволені сервісом нашої компанії. Наша команда рада допомагати вам здійснювати онлайн-шопінг з легкістю і задоволенням!

Приємних покупок разом з Lamoda!
З повагою, команда підтримки магазину Lamoda

Интернет-магазин "Lamoda"

Мировые бренды с доставкой на дом

Отличная новость для украинских покупателей:...
, , , , , ,

Одежда