Супер зручний сайт. Швидка доставка. - Отзыв об Интернет-магазин "Lamoda"

http://www.otzyvua.net/internet-magazin-lamoda От Ірина (м. Рівне), опубликован 21 декабря, 2015 год

Ірина (м. Рівне) 21 декабря, 2015 год Хотіла б відмітити дуже зручний сайт. Пошук продуманий до дрібниць. Вдруге робила замовлення і вдруге задоволена сервісом доставки. До того ж пропонуєте ціни на любий гаманець! Щодо покращень - хотілось би отримати мобільні номери для контактування з консультантами. 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Lamoda (Украина, Житомир) 21 декабря, 2015 год Доброго дня, Ірина!
Дякуємо вам за залишений відгук про роботу нашого інтернет-магазину.

Дякуємо за ваш відгук! Ми дуже раді, що ви задоволені сервісом і якістю товарів, представлених в нашому інтернет-магазині. Ми раді допомагати вам здійснювати онлайн-шопінг з легкістю і задоволенням!
Інформуємо вас про те, що при виникненні додаткових питань - ви можете звертатись в службу підтримки в соціальних мережах або на гарячу лінію (044) 363-63-93. Наші привітні і кваліфіковані співробітники завжди і в будь-який час поруч, щоб допомогти вам.

Приємних покупок разом з Lamoda!
З повагою, команда підтримки магазину Lamoda

Интернет-магазин "Lamoda"

Мировые бренды с доставкой на дом

Отличная новость для украинских покупателей:...
, , , , , ,

Одежда