Roksa Sv - Отзыв об Интернет-магазин "Lamoda"

http://www.otzyvua.net/internet-magazin-lamoda От Гость, опубликован 9 декабря, 2015 год

Гость 9 декабря, 2015 год Доброго вечора! Замовляла юбку. Передзвонили, щоб уточнити правильність та всі нюанси замовлення через 20 секунд після оформлення))) Ввічливо проінформували про всі умови замовлення та доставки. Використовувала доставку до дому. Привезли досить швидко) Також великим плюсом є те, що можлива оплата готівкою при отриманні і після перевірки якості товару. Замовленням і співпрацею повністю задоволена. 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Lamoda (Украина, Житомир) 10 декабря, 2015 год Доброго дня, шановний клієнт!
Дякуємо вам за залишений відгук про роботу нашого інтернет-магазину.

Дуже приємно отримувати подібні відгуки, так як ваша оцінка - найкраща нагорода! Ваш відгук - це результат нашої щоденної роботи. Ми раді допомагати вам здійснювати онлайн-шопінг з легкістю і задоволенням!

Приємних покупок разом з Lamoda!
З повагою, команда підтримки магазину Lamoda

Интернет-магазин "Lamoda"

Мировые бренды с доставкой на дом

Отличная новость для украинских покупателей:...
, , , , , ,

Одежда