Дякую! - Отзыв об Интернет-магазин "Lamoda"

http://www.otzyvua.net/internet-magazin-lamoda От Марина, опубликован 9 декабря, 2015 год

Марина 9 декабря, 2015 год Замовлення робила перший раз. Залишилась дуже задоволеною покупки. Замовляла плаття - розмір підібраний з таблиці підійшов ідеально. Якістю тканини та пошиттям була приємно вражена. В цілому роботу інтернет магазину оцінюю на відмінно! Рекомендую всім! 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Lamoda (Украина, Житомир) 9 декабря, 2015 год Доброго ранку, Марина!
Дякуємо вам за залишений відгук про роботу нашого інтернет-магазину.

Дякуємо, що обрали саме наш інтернет-магазин! Ми дуже раді бачити вас в числі своїх покупців. Наша місія - зробити онлайн-шопінг якісним, швидким і доступним. Нам дуже приємно виконувати нашу роботу так, щоб ніхто не сумнівався в рівні нашого професіоналізму, а враження від покупки було таким, яке залишилося у вас - виключно позитивним.

З нетерпінням чекаємо знову!
З повагою, команда підтримки магазину Lamoda

Интернет-магазин "Lamoda"

Мировые бренды с доставкой на дом

Отличная новость для украинских покупателей:...
, , , , , ,

Одежда