Відмінна робота)) - Отзыв об Интернет-магазин "Lamoda"

http://www.otzyvua.net/internet-magazin-lamoda От Юлія, опубликован 2 декабря, 2015 год

Юлія 2 декабря, 2015 год Роблю замовлення в цьому інтернет-магазині вже не вперше і завжди залишаюся задоволеною від своїх покупок. Усі речі тут високої якості і відповідають останнім модним тенденціям. Також радують акції і пропозиції із досить суттєвими знижками. Персонал магазину ввічливий і оперативний в роботі (після оформлення замовлення передзвонили через 1 хв !!!), доставка відбулася без затримок. В майбутньому буду робити замовлення ще. Дякую за хорошу роботу)) 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Lamoda (Украина, Житомир) 2 декабря, 2015 год Доброго дня, Юлія!
Дякуємо вам за залишений відгук про роботу нашого інтернет-магазину і за високу оцінку!

Ми дуже раді, що ви задоволені сервісом і якістю товарів, представлених в нашому інтернет-магазині. Наша команда рада допомагати вам здійснювати онлайн-шопінг з легкістю і задоволенням! Ми цінуємо вашу думку і готові знову і знову дивувати вас бездоганним сервісом, приємною ціновою політикою, акціями та знижками!

Приємних покупок разом з Lamoda!
З повагою, команда підтримки магазину Lamoda

Интернет-магазин "Lamoda"

Мировые бренды с доставкой на дом

Отличная новость для украинских покупателей:...
, , , , , ,

Одежда