Магаз супер. - Отзыв об Интернет-магазин "Lamoda"

http://www.otzyvua.net/internet-magazin-lamoda От Андрій., опубликован 2 декабря, 2015 год

Андрій. 2 декабря, 2015 год В даному інтернет магазині за останні два місяці я зробив 5 замовлень.
Порадувало що після оформлення замовлення на сайті, спеціаліст з магазину телефонує до 5хв, для уточнення даних по відправці. Замовлення робив і вночі і зранку.
Також досить зручно отримувати дані по замовленні на електронну пошту і відслідковувати подальший рух свого замолення на сайті перевізника.
Кур'єрська служба товар доставляє вчасно і завжди попередньо телефонують та узгоджують час і місце зустрічі.
Також була ситуація коли не підійшов розмір одягу який я замовляв, я уточнив процедуру повернення, заповнив бланк повернення і через Укрпошту повернув товар відправнику. Після експертизи товару який я повернув, мені повернули гроші на карту приватбанку досить швидко.
Загалом покупками в даному магазині я задоволений повністю на 100%, обслуговування на 5+, висока якість товару, вчасна доставка, акції і т.д., в оновному одні плюси. Буду і надалі у Вас замовляти товар! Всього доброго.

Ответ представителя Lamoda (Украина, Житомир) 2 декабря, 2015 год Доброго дня, Андрій!
Дякуємо вам за залишений відгук про роботу нашого інтернет-магазину.

Дуже приємно отримувати подібні відгуки, так як ваша оцінка - найкраща нагорода! Ваш відгук - це результат нашої щоденної роботи. Ми раді допомагати вам здійснювати онлайн-шопінг з легкістю і задоволенням! Нам дуже приємно виконувати нашу роботу так, щоб ніхто не сумнівався в рівні нашого професіоналізму, а враження від покупки було таким, яке залишилося у вас - позитивним. День за днем ми прагнемо до ідеального сервісу - приходьте до нас знову і знову, ми не розчаруємо вас!

Приємних покупок разом з Lamoda!
З повагою, команда підтримки магазину Lamoda

Интернет-магазин "Lamoda"

Мировые бренды с доставкой на дом

Отличная новость для украинских покупателей:...
, , , , , ,

Одежда