Чобітки - Отзыв об Интернет-магазин "Lamoda"

http://www.otzyvua.net/internet-magazin-lamoda От Людмила, опубликован 18 ноября, 2015 год

Людмила 18 ноября, 2015 год Замовила чобітки(дутіки) в магазині Ла мода 03.11.2015. Отримала замовлення 18.11.2015. Вже почала хвилюватись за доставку. Мушу сказати, що замовлення було прийнято оперативно, зворотній дзвінок був зроблений миттєво, дякую. Чоботи мене задовольнили, зроблені якісно, коли оцінювати візуально. Побачу, як вони в носінні... Окрема подяка курєру від Міст Експрес! 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Lamoda (Украина, Житомир) 19 ноября, 2015 год Доброго дня, Людмила
Дякуємо вам за залишений відгук про роботу нашого інтернет-магазину.

Дуже приємно отримувати подібні відгуки, так як ваша оцінка - найкраща нагорода! Ваш відгук - це результат нашої щоденної роботи. Ми раді допомагати вам здійснювати онлайн-шопінг з легкістю і задоволенням! Наша команда буде робити максимум, щоб наша з вами дружба тривала довгий час.

Приємних покупок разом з Lamoda!
З повагою, команда підтримки магазину Lamoda

Интернет-магазин "Lamoda"

Мировые бренды с доставкой на дом

Отличная новость для украинских покупателей:...
, , , , , ,

Одежда