Супер! - Отзыв об Интернет-магазин "Lamoda"

http://www.otzyvua.net/internet-magazin-lamoda От Ліля18908http://www.otzyvua.net/user/18908, опубликован 18 ноября, 2015 год

Ліля 18 ноября, 2015 год Замовляла 5 разів на великі суми
плюси:
1. кожного разу консультат передзвонював за 3-5 секунд (!!!), скільки разів замовляла в інших інтернет-магазинах, такого ще не зустрічала
2. доставка йшла 4-6 днів без урахування вихідних(ще 1,5 роки тому було 28 днів, що дуже тішить)
3. товар мені прийшов якісний, кожна річ запакована індивідуально, усі розміри відповідають заявленим
4. акції дуже зручні, якщо треба купити декілька речей, виходять великі знижки, на одному з замовлень зекономила за промокодом понад 1500 грн
мінуси:
1. доставка: напевно мій кур*єр з міст експресу(він сам приносив мені усі 5 замовлень протягом двох років) не переводить стрілки годинника на зимові/літні часи, кожного разу одне й теж: дзвонить, каже що о 7 прибуде, перед тим він подзвонить на моб, чекаю-чекаю, приходить о 8 - пів 9, і без попереднього дзвінка
2. ті ж промо-коди діють від певної суми (найчастіше від 1500 грн).

Було б непогано ввести функцію для частих клієнтів "не передзвонювати для уточнення замовлення", було б дуже зручно. І величезне дякую за співробітництво з Новою Поштою, тепер буду вибирати доставку лише ними!

Ответ представителя Lamoda (Украина, Житомир) 18 ноября, 2015 год Доброго дня, Ліля!
Дякуємо Вам за залишений відгук про роботу нашого інтернет-магазину.

Дуже приємно отримувати подібні відгуки, так як Ваша оцінка - найкраща нагорода! Ваш відгук - це результат нашої щоденної роботи. Ми раді допомагати Вам здійснювати онлайн-шопінг з легкістю і задоволенням! Наша команда буде робити максимум, щоб наша з Вами дружба тривала довгий час. Ми візьмемо до уваги Ваші зауваження і направимо всі зусилля на покращення нашого сервісу!

Приємних покупок разом з Lamoda!
З повагою, команда підтримки магазину Lamoda

Интернет-магазин "Lamoda"

Мировые бренды с доставкой на дом

Отличная новость для украинских покупателей:...
, , , , , ,