Замовляйте запчастини ТУТ не задумуючись! - Отзыв об Интернет-магазин globalcars.com.ua

http://www.otzyvua.net/internet-magazin-globalcarscomua От Денис, опубликован пятница, 25 ноября

Денис пятница, 25 ноября Всім привіт. Вийшов на даний магазин просто ввівши потрібну мені запчастину в гуглі. Зайшов на сайт оформив замовлення. На протязі 10хв моє замовлення опрацював менеджер Дмитро. Пояснив умови співпраці я зробив запит на ще деякі запчастини які в Україні я шукав 3 місяця. Пів години і всі варіанти із цінами у мене на вайбері. Профффі) Чекав 6 днів на Вінницю. Тепер я постійний клієнт! 0 согласны, 2 не согласны

Интернет-магазин globalcars.com.ua

Интернет-магазин globalcars.com.ua - современный сайт, на виртуальных полках которого, расположены автозапчасти и автоаксессуары для популярных марок авто Honda, Ford, Mercedes, Hyundai и т.д. высокого качества и по доступной цене.

Интернет-магазин globalcars.com.ua...

Интернет-магазин Оpen-Sport