parfums.ua - Отзыв об Интернет-магазин PARFUMS.UA

http://www.otzyvua.net/internet-magazin-e-parfums От parfums.ua, опубликован 30 ноября, 2016 год

parfums.ua 30 ноября, 2016 год магазин гавно дзвінки ігнорують на тексти не відписують де знайти серійний номер на упаковці мовчать аблюди
Недостатки:
  1. кончинние рабочие

Ann (Украина, Львів) 8 декабря, 2016 год Судя по вашей грамотности и манере выражаться, напрашивается предположение, что ваш уровень интеллекта и образованности настолько низок, что это ВЫ не умеете совершать покупки в интернет-магазинах без проблем.
Ответ представителя PARFUMS.UA (Украина, Київ) 7 декабря, 2016 год Доброго дня. Нам прикро, що у Вас залишилось таке враження про наш магазин. Ми завжди намагаємося контролювати та приймати всі вхідні дзвінки, щоб кожен з наших клієнтів зміг отримати консультацію та відповіді на питтаня. Також листування чітко контролюється, тому жоден лист не залишається без відповіді. Підкажіть будь-ласка номер Вашого замовлення або контактні данні, щоб менеджер міг зв`язатися з Вами та допомогти у вирішенні данного питання. Або Ви можете зв`язатися з нами, зателефонувавши на гарячу лінію, або надіславши нам листа на електронну адрессу: sale@parfums.ua.

Интернет-магазин PARFUMS.UA

PARFUMS.UA - интернет-магазин для тех, кто не представляет жизни без качественной косметики и парфюмерии. Здесь собрана оригинальная продукция мировых брендов, причем цена на товары приятно удивит гостей сайта.
Чтобы вы могли...
, ,