Купіть краще в іншому магазині - Отзыв об Интернет-магазин PARFUMS.UA

http://www.otzyvua.net/internet-magazin-e-parfums От юлія, опубликован 7 июля, 2016 год

юлія 7 июля, 2016 год Часто замовляла в цьому магазині і була всім задоволена аж поки почала перевіряти, порівнюючи з іншими магазинами, спочатку я знайшла крем
"Demax Крем от демодекса Demax Cream For Demodicosis" який я купила за 527 грн на іншому сайті за 460 грн, але я все-рівно продовжувала купувати в цьому магазині бо довіряла хоча стала перевіряти їх і при першому замовлені помітила , що косметику Демакс замість оригінальної японської вони вислали мені імпорт з Сінгапуру , після цього ніяких замовлень я там не робитиму і всім не рекомендую.

Ответ представителя PARFUMS.UA (Украина) 8 июля, 2016 год Доброго дня, Юлія. Шкода, що після отримання замовлення у Вас склалося таке враження про наш магазин. Річ у тому, що країна вказана на сайті відноситься до країни де був створений і зареєстрований бренд, а саме Японія. Наразі, компанія Demax розмістила контракте виробництво в Сінгапурі, задля збереження прийнятної ціни для клієнтів, не завдаючи шкоди якості продукції. Ця інформація є у вільному доступі, можете ознайомитися з нею на офіційному сайті виробника. Наскільки нам відомо менеджер вже зв`язався з Вами, для уточнення інформації та вирішення цього питання.

Интернет-магазин PARFUMS.UA

PARFUMS.UA - интернет-магазин для тех, кто не представляет жизни без качественной косметики и парфюмерии. Здесь собрана оригинальная продукция мировых брендов, причем цена на товары приятно удивит гостей сайта.
Чтобы вы могли...
, ,