здивували ціни - Отзыв об Интернет-магазин Cosmetic

http://www.otzyvua.net/internet-magazin-cosmetic От Гость, опубликован 22 февраля, 2016 год

Гость 22 февраля, 2016 год Замовляла чоловічий шампунь Керастас і крем Лярош. Несподіванно, але на ці товари на сайті cosmetic.com.ua були найнижчі ціни. Забрала у той же день. На кортонній упаковці крема виявила незначне пошкодження i продавець погодився зробити знижку. Дякую, я задоволена! 2 согласны, 1 не согласны

Ответ представителя Интернет-магазин Cosmetic (Украина, Київ) 26 февраля, 2016 год Доброго дня!
Вдячні вам за теплий відгук.
Окрім того, що ми продаємо тільки оригінальну косметику найкращої якості, ми намагаємося зробити ці товари максимально доступними для вас.
Іноді упаковка пошкоджується під час транспортування. Звістно це не впливає на якість продукту, а лише на його вигляд. Тому ми йдемо назустріч нашим клієнтам, знижуючи ціну на товари в такій упаковці.
Бажаємо вам приємних та корисних покупок, краси та здоров'я!
З повагою, Адміністрація інтернет-магазину професійної косметики та елітних парфумів cosmetic.com.ua.

Интернет-магазин Cosmetic

Интернет-магазин Cosmetic предлагает широкий ассортимент декоративной косметики, парфюмерии и средств по уходу за лицом и телом самых популярных брендов. Здесь Вы можете приобрести элитную парфюмерию, высококачественные средства по уходу за...

Интернет магазин Tangle Teezer

Интернет-гипермаркет PION