Стосується кожного 28..06.16р. - Отзыв об ИНТЕР

http://www.otzyvua.net/inter От Гость, опубликован 28 июня, 2016 год

Гость 28 июня, 2016 год Скажіть будь ласка, для чого такі передачі?? Що ви показуєте??
Я сама народилась і виросла в Закарпатті
Мої батьки і родина вся проживають в Закарпатті. Дивлюся вашу передачу і мені соромно за тих людей яких ви показуєте. Невже більше нема що показати??
Чому не покажете простих і працьовитих людей - їхні будинки (та ж Біла церква Рахівського району) не кажучи про інші села і людей.
Для чого така антиреклама? Це ви так об'єднуєте Україну??
Ви людей показуєте дурними і неповноційними. Для чого?? І для кого???
Мені шкода , що ви так показуєте самих працьовитих , щирих і простих людей.
Не робіть такі речі.
Не принижуйте нас!!!

Гость (Украина, Київ) 22 июля, 2016 год "Я сама народилась і виросла в Закарпатті
Чому не знімете як цвітуть сакури в Мукачево? Чому не покажете винну дегустацію в Ужгороді і в Берегово?"

-Ш шо з того, що ти там собі народилась?
Соромно за людей, які отак негарно вчиняють - то піди і розберися з ними, а не "пєняй на зєркало", коли пика отакенна...
Дикий народ зостався у Запархатті, поїхали за кордон у найми лише нормальні працьовиті та хваткі люди - і то, не всім дуже солодко там...
А сакури в Мукачевому хай Нешнел-Джіографік знімає: саме для того ж Украіну штати узурпували та згвалтували!

ИНТЕР

"Интер" - общенациональный телеканал. В украинском эфире он появился 20 октября 1996 года. С тех пор он является неизменным лидером отечественного телевидения, благодаря четкому соблюдению концепции семейного канала, который учитывает...

Телеканалы

Женщина во дворе (2015)