"Зміни починаються з себе" - Отзыв об Ин-Тайм

Рейтинг: 3, всего отзывов 1376

http://www.otzyvua.net/in-taym От Олексій Лозин30475http://www.otzyvua.net/user/30475, опубликован 18 ноября, 2016 год

Олексій Лозин 18 ноября, 2016 год 12.11.2016р. відправив побутову техніку наложеним платежом з Черкас до Харкова. В Харків вантаж доїхав 17.11. - це про "швидкість доставки". Коли отримувач прийшов забирати вантаж, йому не дозволили його увімкнути і перевірити його справність. Чому!!! Почали вимагати письмового дозволу від відправника. Якщо у вас є якісь заборони які потребують окремрго дозволу, чому при відправці вантажу мене відразу не запитали про цей дозвіл, чому я маю ще раз їхати на відділення окремо щось писати, чому отримувач має ще раз їхати? Сьогодні 18.11 - мій клієнт вантаж ще не отримав, наложений платіж- ще не відомо скільки буде їхати. Я дуже обурений. Ви в рекламі своєї компанії кажете що змінни починаються з себе? – я їх не бачу - рівень "Укрпошти" Дякую. 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Ин-Тайм (Украина, Київ) 18 ноября, 2016 год Доброго дня, Олексію!
Прийміть наші вибачення за ситуацію, яка склалася.
Для того, щоб ми могли вияснити причини виникнення цієї ситуації, вкажіть, будь ласка, номер декларації відправлення, з отриманням якго виникли проблеми.
З повагою, Ін Тайм.

Порто Экспресс

Экстра Почта Экспресс

Компания "GreenPost"

Shipmatica - доставка товаров из США

Курьерская служба "Send IT"

Укрспецкурьер