ЖАХЛИВІ ПОСЛУГИ ЗА ВЕЛИКІ ЦІНИ!!!! НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!! - Отзыв об Ин-Тайм

http://www.otzyvua.net/in-taym От Татьяна28838http://www.otzyvua.net/user/28838, опубликован 11 октября, 2016 год

Татьяна 11 октября, 2016 год Відправили посилку (№0522004172) ще 4.10.2016р, согодні вже майже 12.10.2016р., а до сих пір не можу отримати! Звонила на гарячу лінію, брешуть, що посилка вже на місті, ідіть забирайте, потім звонить ще раз, каже, що сьогодні кур'єр принесе! Спихують на банк, що неприслав мені смс! А як він пришле, якщо немає посилки на місці???? Навіть не знаю де вона!?!? Не задоволена такими послугами! Пожаліла вже 300 разів, що звернулась до такої "контори", а не скористалась іншим перевізником, який доставляє за добу і дешевше, ніж ця. ДОРОГО І БЕЗВІДПОВІДАЛЬНО! Це була велика помилка з моєї сторони! Більше користуватись вашими послугами не буду! Трясця! Перевозьте один одного, а не людські нерви! 2 согласны, 0 не согласны

Татьяна (Украина, Київ) 15 октября, 2016 год Сегодня 15.10.2016г., если вы думаете, что я получила посылку, то это не так!!! Мистика! Но у меня её НЕТ до сих пор! Операторы все красиво обещают, и результата нет! Гнать в шею такую "профессиональную" службу доставки!

Ин-Тайм

Key Logistics

Порто Экспресс

Компания "GreenPost"

Shipmatica - доставка товаров из США

Курьерская служба "Send IT"

Укрспецкурьер