Вже 12 днів не можна отримати вантаж - Отзыв об Ин-Тайм

http://www.otzyvua.net/in-taym От Валерій28802http://www.otzyvua.net/user/28802, опубликован 10 октября, 2016 год

Валерій 10 октября, 2016 год Це не логістична компанія а шарашкіна кантора. Більше жодного разу не буду користуватися їхніми послугами. Вантаж був відправлений 29.09.2016 р сьогодні вже 10.10 а я його отримати ще неможу (декларація № 2501019054) з п’ятниці представники компанії мені мелять якусь херню що вантаж в Запоріжжі, що в цьому винен відправник, тому що він зробив помилку в декларації, хоча відправник мені скинув скан декларації і адреса отримувача вній вказана правильно. Сьгодні в 11 год. позвонив на гарячу лінію. Старший оператор обіцяла протягом години розібратися в ситуації і передзвонити, але чомусь аж до 16.30 так цьго і не зробила. Коли я в 16.30 передзвонив на гарячу лінію знову і попоросив до телефону старшого оператора вона виявилася спочатку зайнятою а потім взагалі відправила замість себе іншого працівника - Наталю, яка знову нічого не змогла сказати про вантаж і обіцяла розібратися. Після грубих слів у свою адресу і чергового мого дзвінка через 15 хв. мені повідомили що мій вантаж таки в Запоріжжі (Замість Тернопільської області) і я його отримаю аж 15.10 МОЖЛИВО... Хочу попередити писрів Інтайму: засуньте своє вибачення собі в жопу і можете взагалі не відповідати на це повідомленні воно написане не для вас, а для ваших потенційних клієнтів. 2 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Ин-Тайм (Украина, Житомир) 11 октября, 2016 год Валерій, доброго дня!
Прийміть наші вибачення за доставлені незручності!
Ми опрацювали Ваше звернення та прийняли рішення надати Вам три промокоди зі знижкою 20% на наступні відправку вантажу. Промокоди дійсні протягом 50 днів з моменту отримання. Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші співробітники для повідомлення детальної інформації.
Сподіваємося на Ваше розуміння та подальшу співпрацю.
З повагою, Ін Тайм.

Порто Экспресс

City Express

Компания "GreenPost"

Shipmatica - доставка товаров из США

Курьерская служба "Send IT"